Blogi

Algab vastuvõtt sügisesse Ärimudeli praktikumi – soodushind varajastele registreerujatele

16.05.2017

Ootame sügisesse Ärimudeli praktikumi osalema ettevõtteid, kes tunnevad, et seni tegutsetud viisil enam edasi minna ei saa või kelle kasvuootusi ei ole võimalik tänase ärimudeliga saavutada. Mõlemal juhul tuleb mõtelda kastist väljas ning otsida ideid, kuidas oma tooteid ja teenuseid nutikamalt pakkuda. Tundsid ennast ära? Pane oma ettevõte kirja juba täna!

Eelkõige sobib Ärimudeli praktikum ettevõtetele, kes otsivad uusi võimalusi ja lahendusi, mis aitaksid neil senisest edukamad olla. Selleks võivad olla uued või lisanduvad tooted/teenused, uued turud, erinevad digitaalsed lahendused toodete nutikamaks muutmisel, lisateenuste pakkumiseks või turunduses. Ärimudeli praktikum aitab lahti lasta senise äri piirangutest nagu tootmisressursid, traditsioonilised müügikanalid jmt, mõtelda suuremalt ning ammutada inspiratsiooni teiste ettevõtete uuenduslikest lähenemistest.

Ärimudeli praktikumi tulemusena lubame, et teil on vähemalt 3 uut ideed, mida oma ettevõttes testida ning selge plaan, kuidas seda teha.

Ärimudeli praktikumi viib läbi innovatsiooni ja uuenduslike ärimudelite ekspert Alar Kolk. Lisaks viiele praktilisele koolituspäevale toetab ettevõtet personaalne mentor, kes aitab koolitustevahelisel ajal teie meeskonnal ideid genereerida ning jõuda kokkulepeteni testitavate uuenduste osas. Saate endale valida mentoriks kas Heidi Kakko, Mart Kikase, Andra Larini või Alar Kolki.

Osalustasu ettevõtte kohta 540 € + km. Varajase registreeruja soodustus 400 EUR + km, kui registreerute enne 30. maid 2017.

 Lisainfo ja osalemisavalduse leiate siit: http://www.eas.ee/teenus/arimudeli-praktikum/

Kontakt BDAs:
Lo Rihvk
arimudel@bda.ee
5151625sulge