Blogi

Algab vastuvõtt sügisesse Strateegia praktikumi – soodushind varajastele registreerujatele

18.05.2017

Ootame sügisesse Strateegia praktikumi osalema ettevõtteid, kes soovivad koos meeskonnaga võtta aega, et läbi arutada ja kokku leppida ettevõtte tulevikuplaanid. Pane enda ettevõte kirja juba täna.

Strateegia praktikum on praktilistest grupikoolitustest ning mentorlusest koosnev programm, mis aitab:

  • kokku leppida ettevõtte ambitsioonis ja tulevikuootustes
  • leida võimalusi liikuda väärtusahelas kõrgema lisandväärtuse poole
  • leida üles ettevõtte tegelikud konkurentsieelised
  • teha valikuid ärisuundade, turgude ja kliendisegmentide osas
  • korrastada ettevõtte struktuur ja protsessid strateegia elluviimiseks.

Eelkõige sobib Strateegia praktikum keskmise suurusega ettevõtetele (20+ töötajat), kes soovivad süsteemselt analüüsida oma ettevõtte senist tegevust, paika panna edasised arengusuunad ning teha olulisi strateegilisi valikuid (liikumine väärtusahelas, fookused ärisuundades/toodetes/turgudes jmt). Tegevusalade osas piiranguid ei ole. Pigem on oluline, et ettevõtte võtmeisikud oleksid motiveeritud ja huvitatud ettevõtte käekäiku suunama ning selleks vajalikke otsuseid tegema.

Strateegia praktikumi tulemusena valmib järgmise 3-5 aasta strateegia koos müügi-, kasumi- ja bilansiprognoosidega ning strateegia elluviimise plaan.

Strateegia praktikumi viib läbi Priit Karjus. Lisaks kuuele praktilisele koolituspäevale toetab ettevõtet personaalne mentor, kes aitab koolitustevahelisel ajal teie meeskonnal jõuda kokkulepeteni ettevõtte strateegia osas. Saate endale valida mentoriks kas Jari Kukkoneni, Indrek Sauli, Andro Kullerkupu või Priit Karjuse.

Osalustasu ettevõtte kohta 915 € + km. Varajase registreeruja soodustus 800 EUR + km, kui registreerute enne 30. maid 2017.

Lisainfo ja osalemisavalduse leiate siit: http://www.eas.ee/teenus/strateegia-praktikum/  

Kontakt BDAs:
Lo Rihvk
strateegia@bda.ee
5151625sulge