Blogi

EAS otsib taas ambitsioonikaid alustavaid ettevõtjaid!

02.08.2017

EAS kutsub EAS Äriementorprogrammi osalema alustavaid ettevõtjaid, kes on tegutsenud kuni 3,5 aastat, toodavad ja arendavad oma tooteid ning kel on selge plaan kasvada ja eksportida.
Kas tundsid ära enda või oma sõbra? Kandideerida saab juba täna: https://www.eas.ee/teenus/arimentorid 

EAS-i poolt läbi viidud võrdlusest selgus, et Ärimentorprogrammis osalenud ettevõtted on saavutanud 3 korda suurema kasvu, kui teised sarnased ettevõtted, kes ei ole programmis osalenud. See on ilmekas statistika, mis kõneleb programmi suurest väärtusest ja kasust osalevatele ettevõtetele, kuid laseme kõnelede osalejail endil. 

Tootmisseadmete projekteerimise ja tootmise ettevõtte Hoob OÜ juht  Priit Raid on meiega jaganud, et Ärimentorprogrammi toel sai ta lõplikult palgatööst loobuda. Loe nende lugu: http://bda.ee/eas-arimentorprogramm-edulugu/ .

Linnamööbli tootja Dambis Eesti OÜ juht Kevin Tülpi sõnul on nemad EASi Ärimentorprogrammiga väga rahul. „Programmis on palju omavahelist suhtlemist, mistõttu on võrgustik laienenud märgatavalt. Mentorprogramm on veel ka silmaringi avardav ja pakub võimalust tutvuda erinevate inimestega, nii teiste juhtide kui ekspertidega ning kuulata huvitavaid mõtteid, tagasisidet ja kriitikat oma ettevõtte kohta,“ sõnas Kevin Tülp. Disainaksessuaaride valmistaja Ateljee Cherie OÜ juhi Taimi Saare tänusõnad kuuluvad eeskätt mentorile. „Hindan kõrgelt aega, mida mentor on mulle ja meie ettevõttega tegelemisele pühendanud. See annab kindlust, kui oma mentor on kõrval,“ ütles Taimi Saar. „Minu meelest on kasulik ka mentorpaari vahetamise võimlaus, mida sai seminaride käigus tihtipeale kasutatud – olen saanud väga palju asjalikku nõu, tagasisidet ja peegeldust oma tegevusele. Kuigi programm alles kestab, olen juba praegu palju kasu saanud,“ lisas Taimi.

Ärimentorprogrammist saab alustav ettevõtja:

  • endale aastaks ajaks kogenud ettevõtjast mentori, kellega koos arutada läbi ettevõtte arenguplaanid ning kes aitab sul teha olulisi otsuseid
  • osaleda praktilistes töötubades ärimudeli, turunduse, müügi, tootearenduse jt alustava ettevõtja jaoks vajalikel teemadel, mida viivad läbi Eesti tippkoolitajad
  • õppida edukate Eesti ettevõtete kogemustest ning ekspordinõu väliskonsultantidelt
  • kasvatada ärialast võrgustikku – võimalus, mida varasemad mentiid väga kõrgelt hindavad!
  • ka kiirel ajal äriasjad perspektiivi panna.

Programmi veebileht (tingimused, ajakava, mentorid): http://www.eas.ee/teenus/arimentorid/
Kandideerimine kuni 18. septembrini: https://form.jotformeu.com/70953041688361
Vaata, mis on viimasel ajal toimunud Ärimentorprogrammis: https://www.facebook.com/mentorprogramm/

Programm on osalejatele tasuta!  Ärimentorprogrammi rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Programmi viib ellu EAS koostöös BDA Consulting OÜ-ga. Programmi tegevused algavad 2017 novembris!

Lisainfo:
mentorprogramm@bda.ee

 sulge