Blogi

EASi Alustava ettevõtja baaskoolitused jätkuvad!

20.01.2015

BDA Consulting koos EASi ja maakondlike arenduskeskustega korraldab ka sel aastal baaskoolituse ettevõtlusega alustamiseks. 

Koolitus on eelkõige suunatud neile, kellel on äriidee ja sooviks oma ettevõtet käivitada, kuid selle realiseerimiseks oleks vaja lisateadmisi ja -oskusi. Samuti on väga oodatud ka ettevõtete esindajad, kellel on lansseerimisel mõni uus ärisuund. Eelmise aasta koolitused said väga head tagasisidet koolitajate, koolitusmaterjalide ning sisu osas ja hoiame lippu kõrgel ka sel aastal.

Koolitused toimuvad kõikides maakondades üle Eesti ja kokku korraldame 28 7-päevast (56 ak/h) koolitust. Peamisteks teemadeks on äriidee ja -mudel, müük ja turundus, tootearendus ja teenuse disain ning finantsplaneerimine. Koolituse lõpuks on osalejal valminud äriplaan. Koolitajate tiimi kuuluvad Elmo Puidet, Andro Kullerkupp, Algis Perens, Siiri Einaste, Ingelise Israel, Argo Teral, Markko Karu ja Dmitri Volov.

Kui tundsid, et koolitus pakub huvi Sulle või Sinu sõbrale, siis tea, et lisainfot koolituse kohta saab projektijuhi Kristi Aruküla käest.

 
Kristi Aruküla
BDA projektijuht
kristi@bda.ee
+372 56466033sulge