Blogi

Elmo Puidet on sertifitseeritud Brian Tracy metoodikate koolitaja

12.12.2013

Novembri alguses läbis BDA partner ja konsultant Elmo Puidet Helsingis Brian Tracy koolituste koolitaja koolituse (peaaegu, et luuleline ettevõtmine :)).

Brian Tracy on Kanada päritolu eesmärkide seadmise-, müügi- ja isikliku arengu koolitaja ja ärimõtleja. Oma koolitusporgrammides kasutab ta palju isikliku motivatsiooni tõstmise ja hirmude ületamise tehnikaid, läheneb süsteemselt saavutamisele ja „jutlustab“ eesmärgistamise ja järjepideva käitumise tähtsusest edu saavutamisel. Brian Tracy on oma pikaajalise tööga olnud inspiratsiooniks paljudele huvitavatele ja tuntud koolitajatele ja kõnemeestele, teiste seas ka nt Anthony Robbins’ile. 

Selle koolituse läbimine tähendab seda, et Eestisse on toodud üks enam kui kolmekümne aasta jooksul välja arendatud süsteemne koolitusprogramm, mille mooduleid saab kombineerida lähtudes kliendi tegelikest vajadustest. Koolitustes kasutatakse palju multimeediat, mis annab võimaluse kolmanda osapoole mõtete edastamiseks ning konkreetseid töövihikuid, et kinnistada läbitud materjal.Brian Tracy metoodikatel põhinevad koolitused sobivad neile organisatsioonidele, kes soovivad tõsta juhtide ja personali motivatsiooni, oluliselt parandada tulemusi ning võtta ette suuremaid muutusi.

Brian Tracyga on lähemalt võimalik tuttavaks saada tema kodulehe kaudu, kust saab muu hulgas alla laadida ka tasuta e-raamatu eesmärkide seadmisest. 

 sulge