Blogi

Ettevõtja, tule jaga oma ettevõtluskogemusi teiste alustajatega

14.02.2018

EAS valis meid taaskord Alustava ettevõtja baaskoolituse läbiviijaks kõikides Eesti maakondades. Ägeda koolitusprogrammi veelgi kasulikumaks tegemiseks kutsume ettevõtjaid kõikjalt Eestist üles programmis osalejatele oma ettevõtte lugu jagama.

Alustava ettevõtja baaskoolitus on mõeldud kõigile, keda huvitab ettevõtlus ja kes soovivad saada baasteadmisi ettevõtlusega alustamiseks ja oma ettevõtte käivitamiseks. 9-päevase kursuse käigus räägitakse strateegiast ja ärimudelist, turundusest ja müügist, raha- ja maksuteemadest ning väikeettevõtte juhtimisest. Programmi lõpuks valmib selge ja lühike äri- ja tegevusplaan. Koolitused toimuvad kõikides maakondades üle Eesti.

Kutsume ettevõtjaid kõikjalt Eesist üles jagama oma lugusid ja kogemusi koolitusprogrammis osalevate alustavate ettevõtjatega.

Kui sa oled alustanud uue ettevõttega viimase 3 aasta jooksul ning tunned, et saadud kogemustest ja õppetundidest võiks olla kasu teistelegi, siis võta meiega julgelt ühendust.

Kui aga soovid osaleda koolitusel, võta ühendust oma maakondliku arenduskeskusega http://www.arenduskeskused.ee/kontaktid

Baaskoolitusega tegelevad:
Teele Toots
Marikai Karilaid

baaskoolitus@bda.eesulge