Blogi

Kutsume osalema uues tootearenduse arenguprogrammis

23.01.2014

EAS koostöös BDA Consultinguga kutsub teid osalema uues Eesti eksportivatele tootmisettevõtetele suunatud arenguprogrammis „EAS Tootearenduse meistriklass – IT võimalused tootearenduses“.

Programmi eesmärgiks on pakkuda ettevõtetele teadmisi ja oskusi sellest, kuidas luua nutikamaid tooteid ja kuidas IT võimalusi oma olemasolevatele toodetele lisandväärtuse andmisel paremini ära kasutada.

EAS-i poolt ellu kutsutud pilootprogramm koosneb viiest koolituspäevast, kahest ettevõtete külastuspäevast ning arendusprojekti elluviimisest coachide abil.

Arenguprogrammi viivad läbi hinnatud koolitajad ja coachid Markko Karu, Jari Kukkonen, Yrjö Ojasaar, Janek Metsallik ja Heidi Kakko.

Programmis on võimalik osaleda kuni 10 ettevõttel. Ühest ettevõttest on osalema oodatud minimaalselt kaks ja maksimaalselt viis ettevõttega seotud inimest, sh ettevõtte juht, keskastmejuht või juhatuse liige. Kaasata võib ka ettevõtte väliseid koostööpartnereid.

Maksumus ühe ettevõtte kohta on 500 eurot (koos KMga). Koolitusprogramm toimub ajavahemikus märts – mai 2014.

Registreerumine kestab kuni 14. veebruarini ja lisainfot nii programmi kui ja ajakava kohta saab EAS-i kodulehelt – www.eas.eee/tootearendusemeistriklass

Arenguprogrammi rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.

Vaata ka programmi tutvustavat videot 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisainfot annab ja küsimustele vastab:

Eve Rand, projektijuht
eve@bda.ee

 sulge