Meist

BDA Consulting on üks Eesti suurimaid projektijuhtimis- ja konsultatsiooniettevõtteid. Alustasime oma tegevust 2001. aastal ning oleme tänaseks arenenud Eesti ettevõtete ja avaliku sektori organisatsioonide jaoks oluliseks ja usaldusväärseks arenduspartneriks.

Meie meeskonnas on 6 pühendunud professionaali ja meie koostöövõrgustikku kuulub üle 100 eksperdi erinevatest valdkondadest. Meie kätesse usaldatakse igal aastal üle 90 põneva projekti nii Eestis kui ka välisriikides (Gruusia, Venemaa, Bulgaaria, Rumeenia, Malta).

Soovime, et Eesti ettevõtted ja organisatsioonid võtaksid ette erilisi ja olulisi projekte ning oleksid edukad oma eesmärkide saavutamisel.

Selleks aitame leida ambitsioonikaid arendusideid, välja töötada plaane ja neid ellu viia.


 

Valdkonnad, milles on kogunenud enim kogemust ja on olemas suurepärane koostöövõrgustik on:

  • ettevõtlus, äriarendus ja juhtimine
  • turism
  • infoühiskond
  • kohalik areng.

Meie klientideks on: 

  • arengule orienteeritud ettevõtted, 
  • riigiasutused, 
  • valdkondlikud ja piirkondlikud arendusorganisatsioonid.

 

Oleme veendunud, et kui midagi on mõtet teha, siis on seda mõtet teha hästi.

Väärtustame nii oma meeskonnas kui ka koostöös klientidega vastastikust usalduslikku suhet, mis annab meile tegutsemisvabaduse parimate tulemuste nimel. Soovime, et meiega koos töötamisest tunneksid rõõmu kõik osapooled.

Peame oma tugevateks külgedeks laia kontaktvõrgustikku valdkondlikest ekspertidest, mitmekülgset ja pikaajalist kogemust suuremahuliste ja keerukate arendusprojektide elluviimisel ning soovi anda alati endast parim. Oskame ja tahame projekte juhtida ideest aruandeni ja igal sammul vahepeal. Oleme eriti uhked oma kogenud meeskonna, stabiilse arengu ja pika ajaloo üle.

Vaata, meid siit: 

(Video: Mihkel Randam/TELUM)sulge