Elmo Puidet

Partner ja vanemkonsultant
Valdkonnad: ettevõtlus, äriarendus, juhtimine, regionaalareng 
elmo@bda.ee
+372 50 63 306
Skype: elmopuidet

Vaata CV'd

 

 

 

 

 

 

 

Olen BDA Consultingu partner ja vanemkonsultant. Konsulteerin ja koolitan ettevõtluse, äriarenduse, arengu kavandamise ja juhtimise valdkondades.

Võtmeoskused

  • ärimudeli analüüs ja arendus (koolitused ja nõustamine)
  • strateegiaprotsessi kavandamine ja juhtimine
  • äriplaanide koostamine
  • ettevõtjate, juhtide ja meeskondade koolitused, coaching ja mentorlus

Kogemus

Olen töötanud spetsialistina ja tippjuhina panganduses, turundusdirektorina ja juhatuse esimehena tootmisettevõtetes ning tegutsen nõukogu ja juhatuse liikmena erinevates ettevõtetes ka praegu.

Mul on rohkem kui 15- aastane strateegilise juhtimise ja arengu kavandamise kogemus nii era- kui avalikus sektoris ning pikaajaline ettevõtjate, juhtide ja meeskondade koolitamise kogemus, sh väljaspool Eestit (nt Lätis, Leedus, Ukrainas, Gruusias, Valgevenes). Viimase 10 aasta jooksul olen läbi viinud ca 50 erineva organisatsiooni arenguprotsessi ning koolitanud tuhandeid inimesi.

Näiteid minu teostatud töödest

Danske panga juhtide ja meeskonna coaching, EAS Alustava Ettevõtja baaskoolitus, Gruusia-Eesti koostööprojekt TSU School of Entrepreneurship, Tartu Loomemajanduskeskuse alustavate ettevõtete koolitused ja mentorlus, Tallinna Inkubaatorite alustavate ettevõtete koolitused, Töötukassa alustavate ettevõtjate mentorlus, Sillamäe Kutsehariduskeskuse arengukava, Narva Kutsehariduskeskuse arengukava, Tallinna Inkubaatorite strateegia koostamine, EAS kliendihaldurite koolitus, SEB klientide ärimudeli arendamise koolitus, EAS alustavate ettevõtete mentorklubid, Keila valla arengukava, Padise valla arengukava, Eccua strateegia, Softsystems strateegia, Infoühiskonna arengukava töötubade juhtimine, jne.sulge