Teele Toots

Projektijuht
Valdkonnad: ettevõtlus, lõimumine    
teele@bda.ee
+372 51 08 777
Skype: teele.toots2

Vaata CV'd

 

 

 

 

 

 

 

Olen BDA Consultingu projektijuht. Koordineerin koolitusprogramme ja seminare, koostan mahukaid aruandlusi ning tegelen põhiliselt ettevõtluse ja lõimumise valdkonna projektidega.

Võtmeoskused

  • Koolituste ja seminaride koordineerimine

  • Projektide aruandluse koostamine

  • Projektide assisteerimine

  • Projekti raamatupidamine

Kogemus

Olen varasemalt töötanud peamiselt turunduse valdkonnas, kuid BDA’s on minu panuseks aidata kaasa töös olevate projektide tehnilisele sujumisele. Projektide assisteerimine on mitmekülgne töö, kuna osalen rohkemal või vähemal määral kõigi „majas olevate“ projektide läbiviimisel sobivate ruumide leidmisest kuni mahukate finantsaruannete koostamiseni. Projektijuhtimises olen end tõestanud täpse ja hoolika planeerija ning koordinaatorina tagades projektide tehnilise teostuse suurepärasel tasemel.

Näiteid minu teostatud projektidest

EAS Piirkondlike ettevõtluspäevade koordineerimine, EAS Alustava ettevõtja baaskoolituste programmi koordineerimine, Eesti Logistikaklastri projekti „Logistikavaldkonna arendamine“ administratiivjuhtimine, konkursi „Eesti parim e-teenus 2015“ assisteerimine, Eesti-Gruusia koostööprojektide Smart-up Georgia ja TSU School of Entrepreneurship assisteerimine, Teavitamis- ja nõustamiskeskuste pilootprojekti assisteerimine, Kolmandate riikide kodanikest noorte karjääriplaneerimise projekti assisteeriminesulge