Koolitused ja töötoad

Tunned, et teadmised vajavad värskendamist? Soovid oma mõtetele kinnitust? Tahad väljuda rutiinist, et süsteemselt mõtelda nn suure pildi peale? Tahad olla parem juht või meeskonnaliige? Soovid omandada uusi metoodikaid ja oskusi?

Koolituste eesmärk on uute teadmiste ja oskuste omandamine. Leiame, et sama oluline on ka vanade olemasolevate teadmiste meeldetuletamine ja värskendamine, samuti oma igapäevasest keskkonnast väljumine ning koolituste kaudu nn suure pildi uuesti mõtestamine. Kui osaleja saab koolituselt vähemalt 1 uue mõtte, hea emotsiooni ning soovi midagi senisest paremini /teistmoodi teha, siis on koolitus korda läinud.

Tänapäevases infoühiskonnas on inimestel võimalik uut infot ja teadmisi ammutada jooksvalt erinevate kanalite kaudu. Koolituste ülesandeks on seda infot süstematiseerida ning anda näpunäiteid nende praktikas rakendamiseks. Samuti on koolitustel oluline roll ja väärtus kaasõppijatel, kellega oma murekohti jagada ja läbi arutada, teiste kogemustest õppida. Selline on meie lähenemine koolitustele.

Koolitusteemad

Viime läbi koolitusi kõikides oma tegevusvaldkondades. Lisaks oleme valmis komplekteerima teile vajaliku koolitajate meeskonna ning läbi viima paljusid teemasid hõlmavaid pikemaajalisi koolitusprogramme.

Meie koolitusvaldkondadeks on:

  • Ärimudeli analüüs ja arendus
  • Teenuse disain
  • Juhtide ja meeskonna koolitused
  • Projektijuhtimine, sh projektide finantsjuhtimine

Meie koolituste sihtgruppideks on enamasti ettevõtjad, juhid ja projektijuhid. Eraldi koolitusprogrammid on meil turismi turismiettevõtetele ja –organisatsioonidele, turismisihtkoha ja atraktsioonide juhtidele  (nt turismitoote arendamise, turismisihtkoha arendamine, kohaturunduse koolitused jmt).

Koolituste läbiviimisel:

  • Koostame koolitusprogrammi
  • Valime teile sobivad koolitajad nii enda meeskonnast kui vajadusel ja soovi korral ka väljastpoolt
  • Hoolitseme koolituse korralduslike detailide eest (ruumid, lõunad ja kohvipausid jm vajalik)
  • Kogume tagasisidet ja hindamine koolituse kordaminekut

Vaata, milliseid koolitusi oleme läbi viinud SIIT.sulge