Blogi

Tööandja, kingi oma töötajatele 23.02 vaba päev

14.02.2018

Kutsume kõiki tööandjaid Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul kinkima töötajatele vaba päeva. Vaba päev EV 100 sünnipäeva eel annab töötajale võimaluse koristamised ja muud argitoimetused teha ära päev enne ning õigel päeval nautida EV 100 sünnipäeva koos perega ja südamest. Hakkame sättima!

Kutsume kõiki tööandjaid ja organisatsioonide juhte Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul kinkima töötajatele vaba päeva. Sel päeval saame me mõtiskleda iseenda, oma riigi ja riikluse üle, osaleda EV100 sünnipäevaüritustel ja valmistada ette peolauda. Me saame olla koos lähedastega ja teha ära … kodutööd.

Tähtpäev on sattunud sel aastal laupäevasele päevale ja olgugi et pühale eelnev tööpäev on kolm tundi lühem, lisaks pidulikkust terve vaba päev. Kogu Eesti töövõimelised inimesed annavad päev-päevalt oma panuse meie riigi püsimise, kasvu ja edu nimel. Vaba päeva kinkimisega tekitame erilise peotunde ja õhustiku, mis loob uue tähenduse töötajate ning tööandjate vahelisele usaldusele.

Täname südamest neid kollektiive, töötajaid ja tööandjaid, kes eri põhjustel teevad EV100 pidustuste ajal tööd. Teie kingitus EV100-le on tööpäev, mis käesoleva üleskutse taustal on erilise tähendusega.

Kingitusega saab ühineda EV100 lehel: https://www.ev100.ee/et/kingime-koigile-tootajatele-23-veebruaril-2018-vaba-paeva

Lisainfo:
Elmo Puidet 
elmo@bda.ee sulge