Blogi

Tule turismiettevõtete ärimudeli innovatsiooni koolitusele

30.10.2017

Turismiettevõtetel on võimalus osaleda 6-7.11 Tallinnas ja 4-5.12 Tartus toimuvatel ärimudeli innovatsiooni koolitustel ning kaasata mentori abi ettevõtte aredamisse. Programmis osalemine on kohustuslik kõikidele turismiettevõtetele, kes soovivad lähiajal EASilt toetust taotleda.

Koolituste toimumisajad ja registreerumine:

Koolituse viib läbi turismivaldkonna innovatsiooniekspert Jeroen Bosman ettevõttest Business Models Inc (www.businessmodelsinc.com). Jeroen on ärimudeli innovatsiooni ja  teenusedisaini teemadel on aidanud ettevõtteid nagu  CitizenM Hotels, Hilton, Marriott, Starwood, Moevenpick, Four seasons, Pestana Hotel Group, Van Der Valk,  Vermaat Group. Lisaks on ta nõutud lektor paljudes juhtivates hotellikoolides üle maailma.

Koolitusele ootame majutusettevõtteid ja erasektori turismiatraktsioone, mis on väikese või keskmise suurusega, registreeritud äriühinguna ning valdkonnas tegutsenud vähemalt 36 kuud. Igast ettevõttest saab osaleda 2-3 inimest.

NB! Programmi läbimine on majutusettevõtetele ja turismiatraktsioonidele eeltingimuseks, et hiljem taotleda toetust arendusteks ja investeeringuteks.

Registreeru Tallinna koolitusele: https://www.eas.ee/events/turismiettevotete-arimudelite-koolitus-tallinnas/
Registreeru Tartu koolitusele: https://www.eas.ee/events/turismiettevotete-arimudelite-koolitus-tartus/

Rohkem infot ärimudelite rakendamise toetuse kohta saab lugeda siit: https://www.eas.ee/teenus/turismiettevotete-arimudelite-rakendamise-toetus/

Marikai Karilaid
Projektijuht
marikai@bda.ee
56 46 1333sulge