BDA uudiskiri: BDA uudiskiri


08.09.2011

 

Juhtimismõtted


Kas tead kedagi, kes teab mõnda tõeliselt edukat nännipunni? Edukas ei saa olla see, kes istub ja võimalusi ei otsi! Loe, mida arvab edukuse ja pealehakkamise seostest HR ekspert Suzanne Lucas

 

See koht on nii tore ja te ei räägi sellest mulle!!!!! Meie oma kirglik muuseumite arendaja Ülle Puustusmaa jagab muljeid Düsseldorfis toimunud konverentsilt "Communicating the Museum". Põnev lugemine ka neile, kes muuseume igavaks peavad! Loe siit

 

BDA uudised


Palju toredaid inimesi!

 

Meie viimasest uudiskirjast saadik on meie meeskonda juurde tulnud palju toredaid inimesi.

 

Kairi Niinepuu-Mark – alustavate ettevõtete ämmaemand. Kairil on pikaajaline teenuste ekspordi ja rahvusvaheliste müügimeeskondade juhtimise kogemus. Hetkel tegeleb rahvusvahelise start-up maastiku arendamisega.

Kristi Rugam – projektijuhtimise löögirusikas. Kristi võtmeoskusteks on projektijuhtimine ja koordineerimine, finantsaruandluse ja tegevusaruandluse koostamine EL poolt rahastatavatele projektidele, hankedokumentatsioonide koostamine, kommunikatsioonialane nõustamine ja sõnumite väljatöötamine, turundusplaanide koostamine ja elluviimine. Kogemused on omandatud rahandusministeeriumis, riigikantseleis ja müügiorganisatsioonis töötades.

Annika Toit – Ajujahi konkursi uus mootor. Rahvusvaheline naine Annika teab kõike ergonoomikast, IKT-st ja alustavatest ettevõtjatest. Muu hulgas saab ta igal aastal personaalse kutse Microsofti jõulupeole! BDA-sse tuli Annika Tartu Teaduspargist.

 


Ettevõttest


BDA Consulting on targa otsustaja partner strateegilistes valikutes – innustame mõtlema, lahendusi otsima ja leidma ning seeläbi kasvatama organisatsiooni väärtust.

 

Meie teenused:

  • projektijuhtimine
  • ekspertteenused
  • strateegiline juhtimine
  • projektikonsultatsioon
  • koolitused

Ja muuseas – täna on meie sünnipäev 🙂

 

Tera


Enamus õppetunde saad sa läbi vigade.  Sinu enda vigade! Ära lase tehtud vigadel enda tuju rikkuda! Pikas perspektiivis annavad tehtud vead sulle eelise.

– Garrett SuttonSelle kirja aadress Internetis on:
http://bda.ee/uudiskiri/36

www.bda.ee